Ranking FIFA: Rzeczpospolita Polska najgorzej od 11 lat


Z 36. na 56. spadła delegacja lokalny w najnowszym notowaniu rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Jest to najniższa pozycja od marca 1998 roku, kiedy nasza delegacja sklasyfikowana była na najgorszej w historii, 61. pozycji.

Dwudziestu nepalskich Szerpów przez cały tydzień zbiera w "strefie śmierci" na Mount Evereście w Himalajach odpadki pozostawiane z wykorzystaniem turystów nawet dziesiątki lat temu. Jest to zupa sprzątanie na tak dużej wysokości - podaje przedstawicielstwo Reuters. Żużlowcy Unii Leszno rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Po wpadce zanotowanej w tegorocznych rozgrywkach i zajęciu nie prędzej V miejsca chcą w pełni posłużyć się zimowe miesiące. Ich celem jest walka o medale w 2010 roku. Michał Burczyński zdobył srebrzysty medal bojerowych mistrzostw Europy, które w formule otwartej odbywały się na austriackim jeziorze Neusiedler. Zwyciężył Niemiec Bernd Zeiger, a trzecia część był Amerykanin Ronald Sherry. Startowało 200 zawodników z 18 krajów.W wieku 91 lat zmarła pielęgniarka sławna z racji zdjęciu, na którym całuje ją marynarz. Fotografia, zrobiona na nowojorskim placu Times Square, stała się w USA symbolem zakończenia II wojny światowej.Wiadomość o śmierci Edith Shain podała we wtorek jej rodzina. O sporym pechu przypadkiem rzec nasz arbiter bokserski Leszek Jankowiak, jaki pył sądzić jedną z walk na gali w Medellin. Do pojedynku całkowicie nie doszło, bowiem... zapadł się ring. Powodzie, które nawiedziły w tym tygodniu Bośnię, zmusiły do ucieczki tysiące ludzi. woda zalewała domy i pola, niszczyła mosty. Są też obawy, że bałwan powodziowa porwała mrowie min, których około miliona okolica konfliktu położyły w czasie wojny bośniackiej.

Papież Benedykt XVI powiedział ambasadorom z całego świata, akredytowanym obok Stolicy Apostolskiej, że rozpoczęty rok "wciąż naznaczony jest dramatycznym kryzysem globalnej gospodarki, a w konsekwencji poważną i rozpowszechnioną niestabilnością społeczną".

Kim jest David Cameron, nowy prezes rady ministrów Wielkiej Brytanii, jaki przywrócił władzę konserwatystom po 13 latach niebytu? Jakub Kwiatkowski został rzecznikiem prasowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. wcześniej tę samą funkcję pełnił w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Na swej drodze z plantacji maku do konsumentów w Europie i na całym świecie afgańskie opium pozostawia co roku 100.000 trupów, generuje 160 milionów dolarów na finansowanie talibów i straszliwą korupcję na dawnym szlaku jedwabnym, który stał się dzień dzisiejszy autentycznym szlakiem opiumowym. dwie piloci samolotu linii Northwest, którzy w ubiegłym tygodniu o 240 kilometrów "przegapili" docelowe lotnisko i nie odpowiadali na apele kontrolerów lotów, zajęci byli pracą na laptopach - powiadomiła Amerykańska skupisko Bezpieczeństwa Transportowego (NTSB), która prowadzi sondowanie w tej sprawie. aktualnie już oficjalnie, notujący rekordowe w swojej karierze średnie, powyżej 13 punktów i 4 zbiórek, dotychczasowy zawodnik Dallas i Indiany, podpisał nową umowę z Celtami. 28-letni obrońca mogący też występować jak nędzny skrzydłowy, rozegrał do tej pory w NBA 351 spotkań.Prokuratura w Zaporożu na wschodzie Ukrainie nakazała usunięcie prawie że 500 nośników reklamowych w języku rosyjskim - podała agencja Interfax-Ukraina. Katia. Młoda, piękna, początkująca modelka. I oni - politycy, przeciwnicy polityczni, krytycy Kremla. Jak swobodnie ich zdyskredytować i skompromitować? skłonić piękną Katię, by ich uwiodła - a potem film ze wspólnych igraszek - włącznie z wciąganiem kokainy - umieściła w internecie. Federacja Rosyjska huczy od plotek. Dzięki niej obchodził w tym roku swoje trzecie urodziny. Sandra Samuel to hinduska niania, która rok temu uratowała Moshe'a Holtzberga z masakry w Bombaju, w której zginęli oboje jego rodzice - donosi CNN.

Republika Federalna Niemiec pomogą przejąć Opla


RFN są gotowe samodzielnie - bez udziału innych państw - udostępnić zadłużenie w wys. 4,5 mld euro na przejęcie Opla przez kanadyjsko-austriackie syndykat Magna - poinformował sekretarz stanu w niemieckim ministerstwie gospodarki Jochen Homman w dzienniku "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Iran odrzuca pokojową propozycję mocarstw


Iran nie zawiesi wzbogacania uranu do 20 proc. w zamian za radioizotopy używane w celach medycznych, jak zaproponowały światowe mocarstwa - powiedział wyraziciel irańskiego MSZ.

"Polscy posłowie nie znają rzeczywistej sytuacji na Białorusi"


Nie będzie sankcji gospodarczych wobec Mińska - twierdzą, zapytani o taką możliwość przez białoruskie rozgłośnia Swaboda deputowany do parlamentu Ihar Karpienka i niezależny ekonomista Jarasłau Ramanczuk. Obaj wskazują na wagę relacji gospodarczych z Białorusią.

Karzaj nie zgodzi się na dogrywkę?


Hamid Karzaj zarzucił Stanom Zjednoczonym, że sprzyjają przeprowadzeniu drugiej rundy wyborów prezydenckich Afganistanie - poinformowali w piątek anonimowi przedstawiciele USA. Nieprzychylne słowa z ust prezydenta Afganistanu padły na spotkaniu ze specjalnym amerykańskim wysłannikiem Richardem Holbrookiem.

Na fińską scenę polityczną wypłynęli piraci


partia Piratów nawołująca do legalizacji wymieniania się plikami w internecie rozpoczyna oficjalną działalność w Finlandii - powiadomił we wtorek jej szef Pasi Palmulehto.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.