Rozpoczyna się przegląd dramatyczny Zdarzenia im. Józefa Szajny


zgadywanka debiutantów, prezentacje nowatorskich projektów teatralnych, plastycznych a muzycznych młodych twórców, studentów i absolwentów, polskich i europejskich szkół artystycznych złożą się na tegoroczną edycję Festiwalu Zdarzenia w Tczewie.

"Wszystko co kocham" Jacka Borcucha wygrał 11. przegląd Filmów Polskich w Los Angeles, organizowany za pomocą grupę działaczy kulturalnych z Polish American celuloid Society. Ania Wyszkoni w rozmowie z INTERIA.PL porusza temat miłości, samotności i ciszy. Znana z Morcheeby śpiewaczka Skye Edwards wystąpi w Polsce na trzech koncertach.Przekroczyłam ograniczenia, obnażając pośladki stworzyłam obwód "własnej kompromitacji" - napisała Joanna Szczepkowska w oświadczeniu na kwestia swojego niecodziennego zachowania w czasie sobotniej premiery w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Kolejna model festiwalu "Starzy i Młodzi, inaczej dżez w Krakowie" ruszy już 24 kwietnia o godz. 20 w studio radio Kraków koncertem Karla-Martina Almqvista ze Szwecji. Wielbiciele talentu Tima Burtona ("Sok z żuka", "Batman", "Edward Nożycoręki", "Charlie i fabryka czekolady", "Gnijąca panna młoda") już w piątek będą mogli nakłonić się, jak wygląda "Alicja w Krainie Czarów" przetworzona dzięki jego szaloną wyobraźnię - 5 marca trafi albowiem na polskie ekrany jego najnowszy celuloid w 3D, zainspirowany opowieścią Lewisa Carrolla.

"The Talking Cure", najświeższy model Davida Cronenberga, zmienił tytuł na "A Dangerous Method".

W związku z tragicznymi wydarzeniami stacje telewizyjne wprowadziły zmiany w ramówkach. Poniżej weekendowy audycja stacji TVN. Danny Boyle najprawdopodobniej wyreżyseruje widowisko towarzyszące otwarciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

ospale pożądany album amerykańskiego Morbid Angel, nowe płyty ich krajanów z Fear Factory i Anthrax natomiast osławionego projektu Burzum z Norwegii - w 2010 roku fani metalu nie powinni się nudzić. rosyjski bokser i bieżący profesjonalny mistrz świata w kategorii ciężkiej - Nikołaj Wałujew, potwierdził swą obecność na 3 Festiwalu Filmów Rosyjskich, który odbędzie się w dniach 6 - 15 listopada – poinformował organizator przeglądu - stary Fundacji Wspieram, Małgorzata Szlagowska. Wałujew jest gwiazdą filmu "Kamienny łeb", którego demonstracja odbędzie się w ramach konkursu. 50 Cent chciałby popracować z Lady GaGą. Raperowi podoba się oryginalne podejście artystki do sztuki.Rhys Ifans zamierza grać w filmach, które będą mogli oglądać najmłodsi. skład The Killers zamierza wydać własną wersję przeboju "Hotel California". Deathmetalowcy z florydzkiej grupy Six Feet Under ujawnili szczegóły albumu "Graveyard Classics 3".

Sotigui Kouyate nie żyje


tryumfator Srebrnego Niedźwiedzia w 2009 roku za rolę w filmie "London River" - malijski aktor Sotigui Kouyate nie żyje. Zmarł w Paryżu w wieku 74 lat.

Filip Bajon i Jacek Bromski o Wojciechu Siemionie


Reżyser wspomina zmarłego dziś artystę.

Winterbottom tłumaczy się z przemocy


Brytyjski reżyser broni scen przemocy w swoim najnowszym filmie "The morderca na zlecenie Inside Me", które sprawiły że dziesiątki osób opuściły zdegustowane pokaz prasowy filmu.

Zaatakował fotografa. kto wyrok?


Raper Kanye West uniknął wyroku karnego za pobicie paparazzo. twórca będzie musiał przejść 50 godzin prac społecznych.

Raper do remontu


50 Cent "Before I Self Destruct", Universal

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.