Kundera broni Polańskiego


Milan Kundera, znany czeski literat mieszkający od lat we Francji, wziął w obronę Romana Polańskiego w artykule opublikowanym w czwartek w "Le Monde". Czeski twórca twierdzi, że nie może milczeć w obliczu "absurdalnej sytuacji" reżysera.

Tim Meighan wierzy, że nowa płyta grupy Kasabian będzie szczytowym osiągnięciem w dorobku zespołu. Już w najbliższym odcinku kolejne zawirowania w świecie Jankowskich. Tym wraz Patryk znajdzie sobie ucieczkę od tak zwanej codzienności. Przedstawicielka władz miasta nieznany Jork pragnie celebrować wspomnienie zmarłego króla popu Michaela Jacksona, nazywając jego imieniem stację metra, na której piosenkarz zanim laty nakręcił jeden ze swoich teledysków.Koroner hrabstwa Los Angeles zakwalifikował w piątek śmierć Michaela Jacksona jak zabójstwo (homicide). zejście został spowodowany ostrym zatruciem lekiem propofol i innymi substancjami farmakologicznymi. ekipa Public Enemy zebrała już ponad 50 tysięcy dolarów z wymaganych 250, aby nagrać płytę. Środowy popis wielkiej czwórki thrash metalu na warszawskim Bemowie zwieńczy występ Metalliki. jankeski zespół to nie wprost przeciwnie miliony sprzedanych płyt i utwory, które dawny do historii. To plus czterech niezwykłych, pełnych pasji facetów. Kim są, gdy schodzą ze sceny?

Emily Deschanel nie wyklucza, że grana przez nią heroina serialu "Kości" zwiąże się jeszcze z agentem Boothem.

Popularna prezenterka telewizyjna Miquita Oliver została zawieszona po tym, jak skargę na nią złożyli przedstawiciele Ke$hy. Charlie Chaplin, Robert de Niro, Pablo Picasso, Albert Einstein, Józef Stalin, Winston Churchill, Freddie Mercury, Elton John i David Copperfield razem? Tak, w Wilnie, w pierwszym w krajach bałtyckich Muzeum Figur Woskowych.

Ridley Scott ujawnił, że pracuje nad dwuczęściowym prequelem jednego ze swych najgłośniejszych filmów - "Obcy - 8 pasażer Nostromo" z 1979 roku. "Rabia" w reżyserii Sebastiána Cordero została nagrodzona na Hiszpańskim Festiwalu Filmowym w Maladze. Brytyjczycy maja dosyć gwiazdek wylansowanych przez telewizyjne konkursy talentów!Przyczyny śmierci znanego DJ-a Adama "DJ AM" Goldsteina bez ustanku nie są znane. Zarządzono dalsze testy toksykologiczne, które mają wyklarować z jakiego powodu 36-latek zmarł. Nieoficjalnie mówiono o przedawkowaniu narkotyków. Bracia Marcel i Nikodem Legunowie zaś Patenciarz zostali finalistami drugiej edycji programu "Mam talent!". Ostatnio pojawiły się plotki, iż za kamerą adaptacji popularnej gry komputerowej "Halo" stanie Steven Spielberg. obecnie filmowe serwisy internetowe podają, iż w roli głównej wystąpi Tom Cruise.

"Uważam ten serial za tak dobry, że obejrzałem każdy jego odcinek po nieco razy"


Joss Whedon jest wielkim fanem serialu "Glee" i oglądał po nieco cięgi każdy z jego odcinków.

Żenująca podaż dla Susan Boyle


Brytyjska TV zaproponowała Susan Boyle listwa w reality show, jaki polegałby na... szukaniu jej partnera.

Nowy "Janosik" w Nowym Sączu: światowa premiera 26 sierpnia


Międzynarodowa premiera filmu "Janosik. Prawdziwa historia" w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik odbędzie się 26 sierpnia w Nowym Sączu - zdecydował producent filmu.

Dominique Swain i Shannyn Sossamon w drodze donikąd


Dominique Swain i Shannyn Sossamon wystąpią w thrillerze Monte Hellmana "Road to Nowhere".

15 bicie "Seks w wielkim mieście"


Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.