Słowna interwencja ministra finansów Grecji: Stracicie ostatnią koszulę


dawny siedem dni okazał się cokolwiek nośny dla inwestorów. Akcje z indeksu dużych spółek potaniały o nad 3 proc. w wyższym stopniu odporne na przypływ podaży uroczysty się średnie i małe spółki. Ich notowania obniżyły się statystycznie o 1,1proc. Stronę podażową \"reprezentowały\" głównie spółki z sektora bankowego, paliwowego i deweloperzy.

Awarii linii energetycznych nie da się uniknąć, ale aby opuszczać ich skutki konieczna jest odświeżenie i rozszerzenie infrastruktury sieciowej, a także forma życia systemu wczesnego ostrzegania o awariach – czytamy w „Rzeczpospolitej”. W poniedziałek w Cannes ruszają MIPTV - największe na świecie targi produkcji telewizyjnych. Pokażą, jak gałąź radziła sobie z kryzysem finansowym. Ogłoszone świeżo w wielu krajach Europy programy zmniejszenia deficytu mają dać 300 miliardów euro, czyli 1 bilion 200 miliardów złotych oszczędności - wynika z wyliczeń "Rzeczpospolitej"W dniach 19 – 21 lutego 2010 r. GEFCO Kraj nad Wisłą będzie uczestniczyć w II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie. Spółka swoje kompetencje w branży ... Czy wiesz że.. wyspa Wielkanocna (Rapa Nui) to należąca do Chile, malusieńka, zagubiona na Pacyfiku wyspa wulkaniczna o powierzchni 120 km2, oddalona jest o 3780 km od ... Aż czterech na dziesięciu Polaków obawia, że w najbliższym czasie, że straci pracę wynika z badań TNS OBOP przeprowadzonych na dekret Towarzystw Ubezpieczeń BZ WBK-Aviva.

We wczorajszym komunikacie Fed podał, że ostatnie informacje gospodarcze sugerują poprawę poziomu aktywności ekonomicznej. To jedno zwrot ucieszyło inwestorów.

Rosyjski stopień postanowił walczyć z szerzącym się alkoholizmem wśród swoich obywateli. Efektem są przepisy, które wkrótce wejdą w trwanie i będą miały na celu ograniczenie spożycia piwa. Największe browary szacują, że sprzedaż złotego trunku spadnie o kilkanaście procent, i już liczą straty Firmy, ratując się przed spowolnieniem, starają się przerzucić koszty na państwo. Jednym ze skutków takiej działalności przypadkiem być postęp liczby nielegalnie zatrudnionych pracowników - ocenia "Rzeczpospolita".

W umowie offsetowej zatwierdzonej za pomocą Radę Ministrów 25 sierpnia br. ujęte zostały bezpośrednie zobowiązania offsetowe skierowane do WSK „PZL Rzeszów” oraz Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. oraz zobowiązanie pośrednie, którego beneficjentem jest Instytut Lotnictwa. porozumienie zawarta pomiędzy Skarbem Państwa a Pratt & Whitney Canada opiewa na 25,5 mln dolarów i związana jest z umową dostawy silników do samolotów M28 Bryza przeznaczonych dla polskich Sił Zbrojnych. Białoruś, bez względu na spór z Rosją, powinna kontynuować niezakłócone dostawy rosyjskiego gazu dla odbiorców w UE - zaapelowała w pierwszy dzień tygodnia komitet Europejska. Na razie KE nie wie, jak duże jest niebezpieczeństwo ograniczenia dostaw do UE. Rozmowy będą kontynuowane Jak poinformowało Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych na swojej stronie internetowej - podczas spotkania w Moskwie wiceministrów transportu odpowiedzialnych za transport drogowy, uzgodniono przedłużenie ważności ...Jak poinformował „Portal Spraw Zagranicznych” ukraiński kategoria rozpoczął tłumaczenie mieszkańców swojego kraju do koncepcji utworzenia ukraińsko-rosyjsko-unijnego konsorcjum, które będzie sprawować kontrolę ukraińskie gazociągi. Jak poinformował „Dziennik periodyk Prawna”, w dniu dzisiejszym do URE powinny skłonić odpowiedzi sprzedawców energii elektrycznej z Taurona, PGE i Enei na czwarte już apostrofa dotyczące obniżenia proponowanych cen we wnioskach o zatwierdzenie taryf dla gospodarstw domowych. Zrzeszenie turystyczne chorwackiej stolicy proponuje przybywającym do Zagrzebia turystom wizytę w kawiarni Jedro (żagiel), w której za napoje płaci się ... modlitwami.

Eksperci: polska kolej wielkim przegranym transformacji


\\\\\\\\\\\\\\\"

W III RP nastąpił zanik patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz świadomie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe obrzęd państwowe. 

UE gotowa sfinansować 30 proc. wydatków na walkę z zmianami klimatu


alians Europejska może zaoferować sfinansowanie coś koło tego 30 odsetek wydatków na walkę ze zmianami klimatycznymi - głosi raport UE ustalony na konferencję klimatyczną, która odbędzie się w grudniu w Kopenhadze - podała w piątek agencja Reutera.

Szwecja: pula centralny wprowadził ujemne stopy procentowe. I... zadziałało


Ponieważ szwedzkie banki nie chciały użyczać kredytów, tamtejszy równoważnik NBP wprowadził ujemne stopy procentowe dla depozytów komercyjnych. Pomogło. Podobne rozwiązanie przypuszczalnie wprowadzić Bank Anglii

PKB USA wzrósł w III kwartale 2009 r. o 3,5 proc.


Jolanta Bruzi-Tomczak, Joanna Żelazna. Gdynia

raz za razem więcej klientów likwiduje rachunki w szwajcarskich bankach


W czasie gdy gazety pisały o ujawnianiu szwajcarskich kont Amerykanów chcących zadekować się swój majątek przedtem fiskusem, banki w Szwajcarii traciły daleko bogatszych klientów z Europy, pisze The Wall Street Journal.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.