Rosjanie: Jesteśmy z Wami! Współczujemy


"Czarne dni Polski", "Nowy Katyń", "Przeklęty Katyń", "Smutek bez granic", "Katyń znów zgubił Polaków", "Katastrofa pod Smoleńskiem - własny wspólny ból" - to lecz niektóre z tytułów, pod którymi moskiewska prasa informuje o tragedii pod Smoleńskiem.

- Rzeczpospolita Polska jest liderem koalicji państw w sprawie ustaleń dotyczących walki ze zmianami klimatycznymi i emisją gazów cieplarnianych - mówił Radosław Sikorski przebywający na szczycie UE w Brukseli. - Nie jesteśmy sami, nie musimy wetować, bo mamy grupę państw myślących jak my. Jesteśmy w doborowym towarzystwie. Ośmiu głosów nie można zignorować - mówił pryncypał MSZ. Problem prostytucji dotyczy od 6 do 8 proc. młodych ludzi w Polsce, a metodą walki z tym zjawiskiem powinna być przede wszystkim edukacja seksualna - uważa belfer Jacek Kurzępa ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, która jest jednym z organizatorów konferencji pt. "Zjawisko prostytucji: portret możliwy a charakterystyka medialny". Sympozjum rozpoczęło się w środę we Wrocławiu. W piątek przypada 31. rocznica wyboru Jana Pawła II. Był pierwszym od 455 lat papieżem spoza Włoch. - Po co mi pan robi tyle zdjęć? Nie sądzi pan chyba, że to ja mógłbym pozostać nowym papieżem? - mówił Karol Wojtyła na kilka dni zanim tym historycznym wydarzeniem.UE chce ingerować w budżety państw eurolandu. - Kraje strefy euro mają wkrótce wić się swą politykę budżetową wedle wspólnych europejskich wytycznych - poinformował język niemiecki kronika "Financial Times Deutschland". Propozycje w tej sprawie przedstawi komisarz UE ds. walutowych Olli Rehn. W czarnej kominiarce i z atrapą broni wszedł do jednego ze sklepów w Tychach – żądał wydania zawartości sklepowej kasy. Obezwładnili go dwaj mężczyźni, którzy przyszli tam na zakupy. Podejrzewali, że jego oręż nie jest prawdziwa. Od soboty faktyczność patrzy na Polskę. Najważniejsze środki masowego przekazu z wielu krajów relacjonowały przejazd przy użyciu Warszawę konduktu z trumną Lecha Kaczyńskiego. dzień dzisiejszy tak wiele samo czasu poświęciły na zależności z powrotu do kraju ciała pierwszej damy.

Zanosi się na spore zmiany na Camp Nou. O przyszłość uspokajający nie prawdopodobnie być Zlatan Ibrahimović, jaki wedle doniesień katalońskiego "El Mundo Deportivo", zostanie demonstrowany na sprzedaż. chyba że Szweda nie uda się wytransferować, to będzie kartą przetargową obok sprowadzaniu Cesca Fabregasa z Arsenalu Londyn.

Rosja wyśle do Iranu rakiety S-300 zgodnie z kontraktem - zapewnił w piątek wiceszef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Riabkow. Dodał też, że obok sporu o audycja atomowy Teheranu, Moskwa jest przeciwna "paraliżującym" sankcjom, zaproponowanym na początku lutego z wykorzystaniem premiera Izraela Benjamina Netanjahu. ponad sto osób zostało zatrzymanych po starciu skinheadów i anarchistów. Do bitwy doszło w Białymstoku, tuż zanim zaplanowaną na dziś manifestacją przeciwko nacjonalizmowi i rasizmowi.

Adwokaci Romana Polańskiego argumentowali w piątek przed sądem w Los Angeles, że rząd Szwacarii nie ma obowiązek automatycznie zakładać, iż konkluzja amerykańskiej prokuratury o ekstradycję reżysera jest słuszny. Prezydentura to nie jest nagroda pocieszenia za utratę, tymczasem tragiczną, bliskiej sobie osoby - powiedział na wiecu w Bydgoszczy Radosław Sikorski, który apelował o protegowanie w wyborach dla Bronisława Komorowskiego. Agnieszka Radwańska, z dorobkiem 425 tys. 365 dolarów, zajmuje dziesiąte położenie na liście najlepiej zarabiających tenisistek tego sezonu. Najlepszy z naszych tenisistów, Łukasz Kubot zajmuje 23. miejsce w rankingu mężczyzn.Potężna obłok wulkanicznego pyłu spowodowała, że kard. Angelo Sodano, dziekan kolegium Kardynalskiego, nie przyleci na sobotnie uroczystości żałobne - dowiedziała się skrycie Lechistan agencja Prasowa w warszawskiej kurii metropolitalnej. Swoją wizytę odwołał także pośrednik Japonii. - Nie ma podstaw prawnych do dymisji gen. Waldemara Skrzypczaka. Nie ma takiej formuły, jak mocno się do dyspozycji prezydenta, militarny musiałby skreślić wniosek o zdjęcie ze służby - powiedział w TVN24 gen. Roman Polko. Jego zdaniem, całą sprawę wolno jeszcze rozwiązać, żeby wojsko nie straciło cennego generała, kto "rozumie duszę żołnierzy". Delegację USA w trakcie obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września w Gdańsku będzie reprezentował były sekretarz obrony William J. Perry - poinformował zwierzchnik gabinetu politycznego premiera Sławomir Nowak.

sporny program z udziałem dzieci


Nową edycję programu bułgarskiej telewizji Nowa reklamowano jak Big Brother Family. Do udziału zapraszano całe rodziny lub pary z dziećmi. harmonia rodziców miała gwarantować ochronę praw małych uczestników show, ale pomysł wzbudził opór opinii publicznej.

Polacy będą starać się tam, dokąd nikt nie szukał


Carrefour, przedmieścia haitańskiej stolicy, w których jeszcze nikt nie szukał ofiar trzęsienia ziemi. właśnie tam pracę rozpoczynają polscy ratownicy.

USA: ogromny płomień dziełem podpalacza


Największy pożar, kto ilekroć wybuchł w rejonie Los Angeles, jest rezultatem podpalenia - poinformowały władze stanu Kalifornia.

70 lat temu wydano rozporządzenie założenia Auschwitz


70 lat temu, 27 kwietnia 1940 roku, Reichsfuehrer SS Heinrich Himmler wydał inspektorowi obozów koncentracyjnych Oberfuehrerowi Richardowi Gluecksowi zarządzenie założenia w Oświęcimiu obozu koncentracyjnego. W ten sposób rozpoczęła się przypowieść KL Auschwitz.

Wałęsa vs. Kaczyński zanim sądem


Już we wtorek rozpocznie się proces między byłym a obecnym prezydentem. Lech Wałęsa żąda od Lecha Kaczyńskiego by wycofał się ze słów, w których przedstawił go jako agenta SB o kryptonimie Bolek. Wałęsa domaga się również wpłaty 100 tys. zł zadośćuczynienia. Na razie brak reakcji Pałacu na pozew.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.