Struktura organizacyjna
grono Giełdy ogłosiła, że zgadywanka na funkcja prezesa GPW wygrał aktualnie urzędujący Ludwik Sobolewski Banki Millennium i BNP Paribas Fortis udzielają od poniedziałku kredytu mieszkaniowego, w którego spłacie pomaga kraj w ramach programu Rodzina na swoim Jak planować i zużywać budynki, by zużywać jak bynajmniej energii elektrycznej - na to sprawdzanie w ciągu najbliższych trzech lat mają odpowiedzieć naukowcy ze Śląska i Małopolski. Efektem ich badań ma być modelowa instalacja energetyczna oraz poradnik dla budowlańców.Wojewoda podkarpacki wydał oficjalna zgoda na budowę obwodnicy Przemyśla (Podkarpackie). rozstrzygnięcie ma rygor natychmiastowej wykonalności. Inwestycja będzie smakować ponad 327 mln zł, ma być gotowa do 2012 r. Federacja Rosyjska prowadzi rozmowy z Polską nt. sprzedaży rafinerii w litewskich Możejkach, która należy w tej chwili do PKN Orlen, poinformowała prezydent Litwy w rozmowie z agencją Reuters. Dalii Grybauskaitė, po spotkaniu z Władimirem Putinem w Helsinkach powiedziała, że rosyjski prezes rady ministrów potwierdził tą informację. Statek o nazwie Kameduła będzie w tym sezonie pływał na jeziorze Wigry (Podlaskie) w miejsce Trytona, który spędził na suwalskim akwenie 10 lat. Kameduła został już zwodowany na jeziorze.

strefa euro zanotowała we wrześniu niespodziewaną nadwyżkę bilansu obrotów bieżących 3,7 mld euro wobec deficytu 2,3 mld euro w sierpniu po korekcie - poinformował europejski urząd średni Eurostat we wtorek.

Jak w nietrudny podejście dołączyć koloru i smaku do swojego menu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem chociażby te najprostsze posiłki. Na początek pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak niemało można przekształcić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalej

Nokia udostępniła friko Ovi Files - usługę zapewniającą stały dostęp do plików zapisanych na komputerze. usługa ta dostępna jest przy użyciu dowolną przeglądarkę internetową, zarówno na skroś komputer, jak i bezpośrednio w pobliżu użyciu urządzeń mobilnych.

Wicepremier, członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak uważa, że umożliwienie przepływu surowca w gazociągu jamalskim w odwrotnym niż do tej pory kierunku, czyli z niemiaszek do Polski, to dobre rozwiązanie. Zaznaczył, że do tej pory jakkolwiek RFN i Rosjanie byli temu "niechętni". W jego ocenie, "ta sprawa ma z większym natężeniem kierunek dyplomatyczny niż techniczny". Zginęło 30 osób w 342 wypadkach W dawny koniec tygodnia na polskich drogach wydarzyły się 342 wypadki, w których zginęło 30 osób, a 400 zostało rannych. W ...


Do takiego wniosku doszli kongresmeni prowadzący śledztwo sprawę. Na podstawie dokumentów Goldman Sachs śledczy ustalili, że gigant płatniczy wykorzystywał swoją dobrą reputację, by sprzedawać toksyczne papiery związane z długiem hipotecznym, a następnie grać na ich spadek na przegrzanym rynku W 2008 roku przeciętny własny pracownik na wykonywanie obowiązków zawodowych poświęcił 86 proc. całkowitego czasu pracy. Pozostałe 14 proc. stanowiły m.in. zwolnienia lekarskie, urlopy. rozmiary nieprzepracowanych godzin z każdym rokiem jest raz za razem większy, a pracodawcy ponoszą z tego tytułu coraz to wyższe wydatki. Jak poinformowała „Polska kronika Bałtycki”, pierwsza wieża wiertnicza, za pomocą której dokonane zostaną odwierty w celu poszukiwania gazu łupkowego jest już w drodze do wsi Łebień pod Lęborkiem i znajduje się w rejonie Dębna.

Posprzątają w "strefie śmierci" na Mount Everest


Czy wiesz, że… Ok. 20 nepalskich himalaistów wyrusza w tym tygodniu na Mount Everest, by nagromadzić śmieci zalegające na najwyższej górze świata. Organizatorzy poinformowali, że zamierzają robić porządek ...

Powrót Polaków z Egiptu


Po odblokowaniu lotnisk w kraju rozpoczął się odrodzenie się Polaków z Egiptu. W środę wystartowały samoloty do Warszawy, Katowic i Poznania. W Hurghadzie i w Sharm el Sheikh oczekuje na odlot mniej więcej 8 tys. polskich turystów.

Wcześniejsza emerytura nie chroni przedtem zwolnieniem


usunięcie stanowiska pracy nie uzasadnia wypowiedzenia umowy pracownikowi objętemu ochroną przedemerytalną. W opisanej sytuacji nie jest dozwolone dodatkowo dyscyplinarnie anulować umowy o pracę z pracownikiem, dlatego że upłynął 1 miesiąc od momentu uzyskania przez pracodawcę informacji o przewinieniu pracownika. pracodawca być może tymczasem wypowiedzieć pracownikowi warunki pracy i płacy albo też wypowiedzieć umowę za porozumieniem stron.

Ukończono turkmeński zakres gazociągu do Chin


Ukończono prace nad turkmeńskim odcinkiem gazociągu, którym pod koniec roku ma popłynąć gaz z Turkmenistanu do Chin - podały w piątek massmedia w Aszchabadzie.

Rekordowy kontrakt Transsystemu


Kontrakt o wartości powyżej 40 mln zł – podpisała biznes PPH Transsystem SA, wiodący partner innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu technologicznego i konstrukcji stalowych dla przemysłu ...

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.