"UE nie wie, co rozpocząć z Ukrainą"


Unia Europejska non stop nie ma pomysłu, co dopuścić się z pogrążoną w chaosie politycznym Ukrainą - pisze w poniedziałek "Le Monde". Według niego, jest to jedną z głównych przyczyn trudności w zbliżeniu Ukrainy do UE.

lokalny żołdak zginął w Afganistanie, a pięciu zostało rannych - poinformowało w piątek wieczór Ministerstwo Obrony. Żołnierz, który zginął, to saper z 5. pułku inżynieryjnego ze Szczecina plutonowy Marcin Poręba. nadzwyczajny posłaniec INTERIA.PL do Afganistanu Marcin Ogdowski był w konwoju, kto wjechał w zasadzkę. prezes rady ministrów italianiec Silvio Berlusconi nazwał siebie "rekordzistą zachodnich demokracji". w ciągu przedwyborczego spotkania w Bolonii podkreślił, że przeciętny polityk nie cieszy się takim poparciem, jak on. Do czwartku, do godz. 11 odłożył trybunał ustrojowy rozstrzygnięcie w sprawie ustawy dezubekizacyjnej, która 1 stycznia obniżyła emerytury ponad 40 tysiącom funkcjonariuszy służb specjalnych PRL i członkom WRON. TK, kto obradował nad ustawą w środę, oceni czy jej zapisy są zgodne z konstytucją. przeciwko "wprowadzeniu odpowiedzialności zbiorowej" zaprotestowała Lewica, która zaskarżyła ustawę.pismak muzyczny Robert Leszczyński i tygodnik "Wprost" mają przeprosić piosenkarkę Isis Gee i zapłacić jej 100 tys. zł za mit plotki, niby zmieniła płeć z męskiej na żeńską. Taki decyzja wydał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie, uwzględniając pozew wokalistki. Stopy procentowe w Australii poszły w górę. Bank przewodni tego kraju - zgodnie z oczekiwaniami analityków - podniósł główną stopę z 3,75 procent do 4 procent. To już czwarta podniesienie cen stóp w ciągu ostatnich pięciu posiedzeń australijskich władz monetarnych. Koszykarze Orlando Magic, tegoroczni wicemistrzowie ligi NBA, pokonali u siebie Milwaukee Bucks 117:92 i odnieśli 23. zwycięstwo w sezonie. W ekipie gospodarzy z wykorzystaniem rzędu 24 minuty grał Marcin Gortat, który zdobył dziewięć punktów i proszek siedem zbiórek.

- Po prostu szok. Wciąż w to nie wierzę - mówią ludzie, którzy przyszli pod dwór Prezydencki podarować adoracja ofiarom katastrofy w Smoleńsku. Kwiaty i znicze składają zwolennicy zmarłego prezydenta i ci, dla których był "z innej bajki". Pytają "jak to się mogło stać?" i "kto zawinił?". Płaczą i się modlą. - Jesteśmy razem, zupełnie jak po śmierci Jana Pawła II - twierdzą.

Polska, w charakterze jeden z nielicznych krajów europejskich, nie kupiła szczepionki w przeciwieństwie A/H1N1. Okazuje się jednak, że pomimo oficjalnym zapewnieniom, resort zdrowia sondował w Szwecji taką wybór - informuje "Metro". Rośnie wielkość ofiar katastrofy morskiej w Bangladeszu. W wyniku wywrócenia się promu zginęło 30 osób, kolejnych kilkadziesiąt uznaje się za zaginione. Na pokładzie promu mogło znajdować się chociażby 1500 pasażerów.

Jak donosi guardian.co.uk, Watykanem wstrząsnął dodatkowy kochanie się skandal. Tym społem w roli głównej wystąpił bliski współpracownik papieża Benedykta XVI, Angelo Balducci. Komisja Europejska ogłosiła w poniedziałek, że jest gotowa szybko zatwierdzać asystent publiczną, jaką władanie państw UE będą mogły sprezentować liniom lotniczym, by zrekompensować im straty na pokłosie zakazu lotów po wybuchu wulkanu na Islandii. Polskie "nie" wypowiedziane 1 września 1939 roku pod niemieckiego agresora poparło całe społeczeństwo. Polacy stawiali opór w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych, w niesprzyjającej sytuacji międzynarodowej, politycznej i militarnej - powiedział historyk Andrzej Kunert. Według niego, za autentyczny koniec wojny dla Polski, należy uznać 21 czerwca 1945 roku, dzień wydania wyroku w procesie Szesnastu Przywódców Polskiego Państwa Podziemnego w Moskwie."Obama politycznie zakochał się w Rosji" – twierdzi na swoim blogu w portalu Onet.pl Ryszard Czarnecki i dodaje: - "On nic nie rozumie, gdy chodzi o Europę!" Groźnie wyglądający wypadek na Alei Rydza-Śmigłego w Łodzi. Jadący z dużą prędkością ford explorer wpadł w poślizg, wybił się na krawężniku, po czym przewrócił się na torowisko tramwajowe. Zdjęcia i film z miejsca wydarzenia dostaliśmy na platformę baza TVN24. Rosyjskie władze zarzuciły w czwartek Gruzji, że na jej terenie szkoleni są muzułmańscy rebelianci, którzy następnie dokonują zamachów w Czeczenii zaś sąsiednich rosyjskich republikach na Kaukazie - podała przedstawicielstwo RIA-Nowosti.

Gwałtowny protest w Grecji; rzucają kamieniami


Do starć policji z demonstrantami doszło w Atenach, gdzie poprzednio parlamentem zebrali się przeciwnicy działań oszczędnościowych rządu. Policja użyła gazów łzawiących i granatów ogłuszających, by rozproszyć ludzi obrzucających ją kamieniami.

Otwarto tysiące miejsc z bezpłatnym internetem


ponad 2600 publicznych bibliotek gminnych ma od stycznia dostęp do szerokopasmowego internetu. Bezpłatny Internet ma być podłączony bezpłatnie na trzy lata we wszystkich publicznych bibliotekach, głównie w tych w najmniejszych i najbiedniejszych.

zamek postępowanie nadal nie zdobyta


czyn Chorzów później niepokonany. Chorzowską twierdzę zdobyć próbowała Lechia Gdańsk, ale jej starania spełzły na niczym. wsio za sprawą Andrzeja Niedzielana, jaki tuż przed przerwą ustalił następstwo spotkania na 1:0. Ruch ma już 22 punkty i umocnił się na pozycji wicelidera Ekstraklasy.

walka z UE w obronie kremu czekoladowego


należy bronić Nutelli poprzednio Unią Europejską, bo grozi jej delegalizacja i ograniczenie prawa do jej reklamowania - bije na alarm jej włoski producent, a do kampanii przeciwko projektom rozporządzeń Brukseli dołączyła prasa.

Skończyła 100 lat, zdobyła dyplom i umarła


100–letnia mieszkanka stanu Massachusetts miała coraz ale wręcz jeden cel w życiu – zdobyć dyplom college'u. Udało jej się to, lecz nie zdążyła się nim długo nacieszyć. Następnego dnia zmarła.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.