Demi Moore mamą Miley Cyrus


Miley Cyrus i Demi Moore prowadzą pertraktacje w sprawie występu w remake'u francuskiego filmu "L.O.L.: Laughing Out Loud" - czytamy w "Variety".

Na ekrany kin we Włoszech wchodzi niezadługo film, który przedstawiany jest przez jego twórcę, reżysera Enzo Acriego w charakterze "anty-Gomorra", czyli reakcja na hałaśliwy obraz o neapolitańskiej mafii w reżyserii Mateo Garrone, nakręcony na podstawie demaskatorskiego bestsellera Roberto Saviano. Bill Paxton marzy o sequelu filmu "Twister". W dniach 23-24 lipca w Białymstoku odbędzie się pierwsza wersja Pozytywne Wibracje Festival. w trakcie imprezy wystąpią zespoły The Brand New Heavies natomiast Us3.Białostockie Stowarzyszenie Pomocy "Rubież", od lat zajmujące się m.in. pomocą Polakom na Wschodzie, od współpracującego z nim wydawnictwa z Ustronia otrzymało w środę 50 tys. podręczników do języka polskiego i historii do szkoły podstawowej, a także wydawnictw metodycznych dla nauczycieli. Trafią one do potrzebujących nie lecz wciąż za wschodnią granicą, ale i w kraju. wręcz przeciwnie w Onet.pl utwory z najnowszej płyty Renaty Przemyk nim premierą. Codziennie zapraszamy do wysłuchania kolejnych piosenek z płyty "Odajzd". Courtney Love pragnie, aby w filmie o życiu kurta Cobaina w roli jej męża wystąpił Ryan Gosling lub James McAvoy.

Warsztatami muzycznymi w Bydgoszczy i koncertem na toruńskim Rynku Staromiejskim rozpoczął się w czwartek Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej Harmonica Bridge. Impreza po raz czwarty połączyła dwa największe miasta regionu kujawsko-pomorskiego.

Już 16 listopada, warszawski zespół Votum wyda nakładem Mystic Production nieznany album zatytułowany "Metafiction". Proza Mariana Pankowskiego drażniła zarówno władze PRL-u, jak i środowiska opozycyjne a także przedstawicieli emigracji. Uważany za w największym stopniu konsekwentnego demaskatora polskich mitów narodowych autor 9 listopada skończył 90 lat. Do księgarń trafia właśnie jego najnowsza powieść pt. "Niewola i los Adama Poremby".

Robert Zemeckis ("Ekspres polarny") planuje podjąć na nowo kultową animację "Żółta łódź podwodna" z 1968 roku. Trójwymiarowy remake beatlesowskiego filmu powstanie w wytwórni Disneya. Pionierzy grindu z brytyjskiego Napalm Death przygotowali nieznany clip "On The Brink Of Extinction". Zespół Black Label Society szykuje się do wydania nowej płyty. Lider kapeli zamieścił w sieci krótki komunikat w tej sprawie.Na początku grudnia rozpocznie się trasa koncertowa dwóch polskich zespołów - Blindead i Tides From Nebula. Grupy zagrają w sumie osiem wspólnych koncertów w Polsce natomiast jeden w Niemczech. W roli supportu na całej trasie wystąpi desert rockowa grupa, Broken Betty. Salma Hayek podziękowała swemu ekranowemu partnerowi Johnowi C. Reilly'emu za wsparcie, którego udzielił jej w trakcie realizacji filmu "Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant". artysta dramatyczny uważał, że meksykańskiej gwieździe do twarzy z ekranowa brodą. 35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w tym roku odbędzie się po raz pierwszy w maju. Canal+ przygotowało z okazji imprezy specjalne studio i związki na żywo. Stacja angażuje się także w inne projekty filmowe.

16-latka wymiotowała na scenie


16-letnia śpiewaczka i aktorka Taylor Momsen nie będzie porządnie bąkać festiwalu Bamboozle, kto odbył się w New Jersey na początku maja.

"Msza Trójcy Świętej" Mozarta zabrzmiała w gorzowskiej katedrze


W gorzowskiej katedrze podczas liturgii muzycy Stowarzyszenia Mozart 2003 wykonali w środę Mszę Trójcy Świętej Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Janosch na deskach Teatru "Kubuś"


Prapremiera spektaklu na podstawie książki Janoscha "Wujek Puszkin, zjadliwy niedźwiedź" odbędzie się w sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Zaprosiła na scenę dziecko. Zobacz ten duet!


Podczas niedawnego koncertu w Dublinie (20 kwietnia), amerykańska piosenkarka Whitney Houston spełniła rojenie kilkuletniej dziewczynki. gwiazdor zaprosiła członek rodu na scenę.

Jubileusz musicalu "Metro" w Warszawie


Jubileuszowy 1500. spektakl "Metra", pierwszej prywatnej produkcji teatralnej w powojennej Polsce, odbędzie się 30 stycznia w warszawskim pracownia Buffo. teraz trwają prace nad ekranizacją "Metra"; zdjęcia rozpoczną się w tym roku albo w roku następnym - powiedział PAP Janusz Józefowicz.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.