portret Bin Ladena znika z internetu


Departament Stanu USA usunął ze swojej witryny internetowej hipotetyczny konterfekt Osamy Bin Ladena, który wywołał sporo kontrowersji. Osoby, które przygotowały portret pamięciowy najprawdopodobiej wykorzystali w tym celu abolicja jednego z hiszpańskich polityków.

Konsul Iranu w Norwegii Reza Heydari ustąpił ze stanowiska. Ma to być rażący protest wobec wewnętrznej polityki Teheranu. W wywiadzie dla dziennika Polska" wcześniejszy wiceszef MON Romuald Szeremietiew oskarżył marszałka Sejmu o nasłanie na niego WSI. Jak oświadczył Grzegorz Schetyna, Komorowski na widać odpowie na te zarzuty. W związku z poważną sytuacją powodziową na południu Polski pojawia się pytanie, czy nie ogłosić stanu klęski żywiołowej. atoli zgodnie z artykułem 228 wcięcie 7 Konstytucji RP jego wprowadzenie sprawiłoby, że nie mogłyby się ukończyć wybory prezydenckie.O tym, że wprawa to inwestycja długoterminowa, nikogo nie trzeba przekonywać. suty profit na zakupionym za rozsądną cenę dziele sztuki nie jest wcale rzadkością, pozostaje właściwie kwestią czasu. Rozpad strefy euro pół roku temu wydawał się większości ekonomistom niemożliwy. dzień dzisiejszy nim takim scenariuszem przestrzegają międzynarodowe instytucje i największe banki, a fundusze hedgingowe obstawiają rozluźnienie euro. Pożyczki gotówkowe przestały drożeć. W marcu po raz pierwszy od kilku miesięcy trywialny koszt integralny kredytu gotówkowego w wysokości 10 tys. zł na 3 lata spadł, i to sporo.

W ciągu ostatniego miesiąca o Dubai World zrobiło się głośno na całym świecie. Holding kontrolowany przy użyciu szczebel Zjednoczonych Emiratów Arabskich zwrócił na siebie niewątpliwą uwagę tuż po 25 listopada, kiedy Dubaj wysunął prośbę o wyporność terminu spłaty wierzycieli Dubai World. publiczna wypowiedź spowodowało poruszenie pośród inwestorów, a następnie spadki indeksów na giełdach.

dzielnik bezrobocia w strefie euro osiągnął we wrześniu ilość Stwórca od 10 lat, a sprzedaż detaliczną w Niemczech - największej europejskiej gospodarce BDI (Baltic Dry Index) odzwierciedlający wolumen handlu międzynarodowego także spadał w sierpniu. Republika Francuska i RFN planują tworzenie nowego organu finansowego w ramach Unii Europejskiej, który będzie odpowiednikiem Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Zdymisjonowany szef CBA Mariusz Kamiński nie przyjął pensji. Odesłał pieniądze w tytule wpisując stwierdzenie nienależnego wynagrodzenia . GPW okazała się wczoraj jednym ze słabszych parkietów europejskich (mocniejsze spadki notowano w Madrycie, Atenach i Moskwie), wzdłuż wzrostów na początku sesji. Białoruski sąd orzekł, że zajęty świeżo za pomocą milicję Dom lokalny powinno się do Związku Polaków na Białorusi kierowanego za pomocą uległego władzom Stanisława Siemaszkę, a nie Andżelikę Borys.W sobotę i niedzielę w Poznaniu odbędzie się własny zjazd PiS. zwierzchnictwo partii podjęło decyzję o częściowym utajnieniu zjazdu. W wersji przedstawionej za pośrednictwem Mariusza Kamińskiego informacje dotyczące śledztwa CBA w sprawie przesadzić związanych z ustawą hazardową dotarły do premiera, a po dwóch tygodniach także do Ryszarda Sobiesiaka. Jednym z pośredników był wg niego Mirosław Drzewiecki. Tadeusz Rydzyk w ciągu kazania w Kętrzynie odniósł się do wyroku Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

Miller: sytuacja powodziowa jest gorsza niż przewidywano


- bałwan powodziowa na Wiśle jest o wiele dłuższa niż na Odrze. Na najdłuższej polskiej rzece ma ona długość 6 dni, na Odrze - dwa - oznajmił członek rządu spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller. Powiedział również, że sytuacja powodziowa jest gorsza niż się spodziewano.

400 tysięcy Polaków straciło pracę


W styczniu w 27 krajach Unii Europejskiej bez pracy zostało 22 mln 979 tys. ludzi. To o sześć milionów więcej niż we wrześniu 2008 roku, czyli w momencie wybuchu największego od lat 30. XX wieku krachu światowych finansów.

W McDonald's spotkajmy się


McDonald's jest obecnie największą organizacją franczyzową na świecie. W restauracjach działających pod wspólną marką obsługuje się dziennie około 50 milionów klientów, którym sprzedawane są hamburgery, frytki i inne produkty typu fast-food.

Funduszy uczymy się na nowo


Najgorsze czasy dla funduszy inwestycyjnych już minęły. jakkolwiek odbudowywanie ich pozycji sprzed kilkunastu miesięcy potrwa coraz dość długo. atut ulokowanych w nich pieniędzy była na dosyć tego października o jedną czwartą wyższa niż zanim rokiem i wynosiła 88,7 mld zł.

USA i Rosja nie zdążą z traktatem?


agencja Interfax poinformowała, że Federacja Rosyjska i USA do 5 grudnia właściwie nie zdążą składać podpis traktatu, ograniczającego potencjały ofensywne tych krajów.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.