Mikołajowi nie starczy na debet


Kredyty na święta w tym roku są droższe o kilkanaście procent. Kto udźwignie ten ciężar? Jak co roku w grudniu Polaków ogarnia rankor przedświątecznych zakupów. Wszyscy szykują się do kilkudniowej biesiady.

Wynagrodzenia zwiększają dostępność mieszkań


O ponad 11 proc. wzrosła w Poznaniu powierzchnia mieszkania dostępna dla kredytobiorców zarabiających średnią krajową. W pozostałych miastach ceny nieruchomości nie zmieniły się lub nieznacznie wzrosły.

Janukowycz prezydentem


Jak wynika z sondaży exit polls, wybory prezydenckie na Ukrainie wygrał Wiktor Janukowycz wyprzedzając Julię Tymoszenko o ok. 3 do 6 punktów procentowych.

badanie w sprawie Beaty Sawickiej umorzone


inkwizycja w sprawie działań CBA poniżej byłej posłanki PO Beaty Sawickiej oraz w sprawie przekroczenia uprawnień z wykorzystaniem CBA zostało umorzone przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie.

Nasz niewielki zakład jubilerski zajmuje się wytwarzaniem unikalnej biżuterii damskiej z wykorzystaniem samorodków złota. Jeśli chcesz posiadać w kolekcji unikalną biżuterię damską powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziesz tam również złote wisiorki, niepowtarzalne i unikalne właśnie z powodu wykorzystania prawdziwych samorodków złota, których nie poddaje się obróbce. Taka unikalna biżuteria damska to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale również unikalna biżuteria damska może być doskonałym środkiem do inwestowania. Sprawdź jaka unikalna biżuteria damska jest w stałej ofercie naszego zakładu jubilerskiego.

konflikt zbrojny patentowa się rozkręca


Gdy Nokia pozwała Apple o wykroczenie 10 patentów nie trzeba było krocie czasu by koncern z Cupertino odpowiedział kontrpozwem o 13 patentów. Teraz Nokia idzie na całość.

znalezionych: 2583, strona 1 z 517
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.