50 Cent: płyta i pełnometrażowy film


Najnowszej płycie 50 Centa, "Before I Self Destruct", towarzyszyć będzie pełnometrażowy film.

Helen Mirren nagrodzona w Palm Springs


Helen Mirren odbierze wyróżnienie w toku nadchodzącego festiwalu filmowego w Palm Springs.

potomek żeński Kurta Cobaina zaśpiewa!


Frances Bean Cobain, 17-letnia potomek żeński nieżyjącego kurta Cobaina, idzie w ślady ojca (i matki). Frances zaśpiewa gościnnie w jednej piosence projektu Evelyn Evelyn.

Timbaland rezygnuje z hip-hopu?


Amerykański producent, który rozpoczął swoją karierę tworząc hiphopowe podkłady, postanowił zająć się bardziej popowymi kawałkami.

"Oczarowanie" w Teatrze atelier


Opowieść o pokusie wtopienia się w zbiorowość, o rodzeniu się nowych wiar i ideologii, o tęsknocie do utraconej wspólnoty, alias sztukę "Oczarowanie" według powieści austriackiego prozaika i filozofa kultury Hermanna Brocha od piątku będzie można obejrzeć w warszawskim Teatrze Studio.

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.