Poprawa danych w Niemczech


Po raz dziewiczy od kilku dni, zielony tracił wczoraj na wartości. Zyskała większa część głównych walut, z wyjątkiem funta. Amerykańskie indeksy giełdowe, odbiły się od krytycznych poziomów wsparcia.

MFW ogólnie pozytywnie o polityce gospodarczej Mińska


Przebywający na Białorusi szef departamentu europejskiego Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Marek poprzeczka powiedział we wtorek, że kapitał jest ogólnie rad z ogólnych kierunków polityki gospodarczej, którą prowadzi Białoruś.

Orbis wycofał się z międzynarodowych przewozów autokarowych


Spółka zależna Orbisu sprzedała znak towarowy INTER Bus, tym samym ekipa Hotelowa Orbis koncentruje się na hotelarstwie - poinformowała spółka w środowym komunikacie prasowym.

fala bankructw dotrze także do Polski


Kryzys, kto ciężko dotknął Europę Środkową i Wschodnią, nie załamał wiary tego regionu w gospodarkę rynkową, niemniej prawdziwym testem, zdaniem dziennika "Financial Times", będzie nadciągający rok z rosnącym bezrobociem i bankructwami oraz wyborami: parlamentarnymi w Republice Czeskiej i na Węgrzech a prezydenckimi w Polsce.

Zamieszkać we Włoszech?


Wybierasz się na Półwysep Apeniński w poszukiwaniu pracy? A przypuszczalnie już ją masz zaklepaną? Tak czy czyli będziesz musiał wykopać kalenica nad głową. powinno się dowiedzieć się przed czasem jak funkcjonuje makaroniarski rynek najmu mieszkań i jakie obowiązują przepisy meldunkowe.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.