Portugalscy kibice domagają się wąsów


Na internetowym portalu Facebook powyżej 50 tys. fanów ma profil, którego zadaniem jest skłonienie portugalskich piłkarzy grających w mistrzostwach świata w RPA do zapuszczenia wąsów. Miałoby to sprzymierzyć drużynę, ale zawodnicy są na razie głusi na te sugestie.

USA dementują informacje o radarze na Ukrainie


USA zaprzeczyły, by planowały położenie na Ukrainie systemów radarowych tarczy antyrakietowej, co zdaniem magazynu "Defence News" sugerowała wypowiedź przedstawiciela Departamentu Obrony i czego wyjaśnienia domagała się Moskwa.

Mascherano bliski odejścia do Barcelony


Javier Mascherano jest bliźni odejścia z Liverpoolu. podług brytyjskich mediów, stanie się to w styczniu, a na piłkarza chrapkę ma już FC Barcelona. Menedżerowie zawodnika ustalili podobno zacięcie transferu do Dumy Katalonii.

wstawiony autokar z dziećmi


Dla w pewnej mierze 40 uczniów była to mrożąca krew w żyłach podróż szkolnym autobusem. Kierowała pijana kobieta. mimo usilnych próśb nie chciała się zatrzymać. Dramatyczne chwile zarejestrowała kamera. We wtorek płeć słaba została skazana na 90 dni więzienia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni kalendarzy w Katowicach. Od wielu lat produkujemy kalendarze książkowe w dowolnych wymiarach. Posiadamy największą drukarnię kalendarzy książkowych w Polsce, a nasze kalendarze książkowe trafiają na rynki wszystkich krajów europejskich. Mamy największe doświadczenie jeśli chodzi o druk kalendarzy trójdzielnych oraz innych kalendarzy reklamowych.

Dimitri Paetzold


W czwartek wieczorową porą piłkarze Arki wyjadą autokarem z Gdyni do Berlina, skądże w piątek rano odlecą na drugie zimowe zgrupowanie. Tym pospołu do tureckiej miejscowości Side. W samolocie zabraknie Marcina Wachowicza i Michała Płotki, którzy nie pojechali również na pierwszy obóz do Hiszpanii. Obaj przechodzą rehabilitację po artroskopii kolana.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.