resort nauki dofinansuje zawody przyszłości


resort Nauki da pieniądze na uczelniane kierunki przyszłości. To zupełnie nowe wydziały, na których będzie można studiować od października i jeszcze dostawać za to tysiąc złotych stypendium miesięcznie - pisze "Dziennik gazeta Prawna".

Napieralski kandydatem SLD na prezydenta


pryncypał SLD Grzegorz Napieralski będzie kandydatem partii w czerwcowych wyborach prezydenckich - zdecydował zarząd Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Ciężarówka zmiażdżyła auta. Pięć ofiar


Do pięciu wzrósł bulwersujący bilans ofiar wypadku w Siewierzu (woj. śląskie). W stojące na światłach samochody osobowe wjechała tam ciężarówka-chłodnia i przycisnęła auta do stojącego zanim nimi tira. Wybuchł pożar. wybieg krajowa nr 1 w kierunku Katowic pozostanie zablokowana do wieczora.

w najwyższym stopniu bulwersujące kwerenda ostatnich lat


Porwany, torturowany, w końcu - przemocą zamordowany. Po 9 latach w przyszłości nie wyjaśniono wszystkich kontekst dotyczących porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. Po sekcji zwłok zamordowanego, prokuratura ma już pewność, że pozostałości ekshumowane w styczniu z cmentarza w Płocku - to materia Krzysztofa Olewnika. Przeczytaj - co dotychczas wiadomo o tej tragedii.

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych form reklamy są od wielu lat kalendarze reklamowe. W stałej ofercie naszej drukarni posiadamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Drukujemy kalendarze reklamowe od lat w dowolnym formacie oraz na dowolnym materiale. W roku 2020 szczególnie polecamy kalendarze książkowe.

Kulczyk zbuduje elektrownię na Białorusi


Kulczyk Holding i białoruska państwowa grupa energetyczna Biełenergo zbudują na Białorusi elektrownię węglową - pisze "Dziennik periodyk Prawna". Wielka inwestycja pochłonie około 1,5 miliarda euro. finanse wyłoży Kulczyk Holding.

znalezionych: 25435, strona 1 z 5087
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.