Żona Berlusconiego żąda 3,5 mln euro miesięcznie


mężatka premiera italianiec Silvio Berlusconiego, Veronica Lario, która zażądała separacji i rozwodu, domaga się od niego na koszty utrzymania kwoty 3,5 miliona euro miesięcznie - poinformował dziennik "Corriere della Sera".

Graś prosi TVP o Katyń


Z prośbą o transmisję zaplanowanych na 7 kwietnia uroczystości związanych z 70. rocznicą mordu katyńskiego z udziałem premiera Donalda Tuska zwrócił się do TVP przedstawiciel rządu Paweł Graś - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

nieznany klucz ws. statku zaginionego w Europie?


Do hiszpańskiego portu w San Sebastian zawinął frachtowiec, który rozmiarami odpowiada zaginionemu w tajemniczych okolicznościach statkowi Arctic Sea z rosyjską załogą – informuje redaktor rosyjskiego biuletynu morskiego "Sowfracht" Michaił Wojtienko.

Ojciec Rydzyk łamie trzecie przykazanie?


Niektóre punkty sprzedające produkty kontrolowanej za pomocą o. Tadeusza Rydzyka telefonii komórkowej "wRodzinie" są otwarte w niedzielę – ustalił serwis tvp.info. – Kapłan winien stosować zasady, które sam głosi. Nauka Kościoła wobec handlu w niedzielę jest jednoznaczna – komentuje publicysta katolicki ks. Kazimierz Sowa.

Nasz niewielki zakład jubilerski zajmuje się wytwarzaniem unikalnej biżuterii damskiej z wykorzystaniem samorodków złota. Jeśli chcesz posiadać w kolekcji unikalną biżuterię damską powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziesz tam również złote wisiorki, niepowtarzalne i unikalne właśnie z powodu wykorzystania prawdziwych samorodków złota, których nie poddaje się obróbce. Taka unikalna biżuteria damska to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale również unikalna biżuteria damska może być doskonałym środkiem do inwestowania. Sprawdź jaka unikalna biżuteria damska jest w stałej ofercie naszego zakładu jubilerskiego.

Migalski: Palikot jest damskim bokserem polskiej polityki


Janusz Palikot starł się w TVN24 z Markiem Migalskim. Obaj prowadzą blogi, które często stają się tematem dla mediów. dziewiczy europoseł PiS nazwał polityka PO "damskim bokserem polskiej polityki". Z kolei poseł koalicji ucieszył się, że uczynił Polaków w wyższym stopniu "odpornymi na wertepy rządów PiS".

znalezionych: 47776, strona 1 z 9556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.